KONST / Litografier / Serigrafi 15774221
nr 1577 4221
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Serigrafi, Signerad, numrerad 199/275. Bildmått: 44x62 cm, yttermått inklusive ram: 61x78 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:56:14
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen